Merhaba ben Dr. Hasan, şu anda (ismini vermek istemediğim) hususi bir hastanede, iç hastalıkları uzmanı olarak çalışıyorum. Okul, ihtisas, yurtdışı, derken bir türlü evlenemedim. 42 yaşındayım, 1.85 uzunluğunda, 90 kilo ağırlığında, atletik ve yakışıklı biriyim. Bekar oluşum ve albenim olması nedeniyle fazlaca geniş bir fanatik kitlem mevcut. Anlatacağım olay ihtisasi bitirdikten sonrasında zorunlu hizmet için gittiğim Erzincan’da gerçekleşti. Erzincan (bana göre) minik, toplumsal çevresi dar, harbiden bekar ve bir tek yaşayan biri için geniş bir hapishane gibiydi. Mecburi hizmet başlayalı 5-6 ay falan olmuştu. Yer uzak olduğundan, bu 5-6 ay boyunca hiçbir hanımla icraatım, birlikteliğim olmamıştı. İlde tek Dahiliyeci bendim ve oldukca yoğun çalışıyordum.

O gün Poliklinik’te hasta bakıyordum. Kapı çalındı, içeriye 1.75 uzunluğunda, kumral, etine dolgun, mavi gözlü, göğüsleri neredeyse yarısı ortada, mini etekli, muhteşem bir bayan girdi. Adının Nesrin ve Tıbbi Mümessil olduğunu, ‘Pharma…..’ firmasına ilişik ‘Metf…..’ isminde bir ilacı tanıttığını, müsadem olursa oturmak istediğini söylemiş oldu. Aklım başımdan gitmişti, gözlerimi memelerinden, o muhteşem bacaklarından bir türlü alamıyordum. Yarım yamalak, “Tabi doğal olarak, buyrun oturun…” dedim. Demez olaydım! Kız bir oturdu ki, Tanrım o ne bacaklardı öyleki! Pürüzsüz, bembeyaz muhteşemdiler. Hafif frikik vererek, en üst bölgeye kadar tüm vücudunu sergiliyordu. Kız harbiden güzelliğinin ve çekiciliğinin farkındaydı ve ayrıca beni iyi mi çarptığının da farkındaydı. İlacı tanıttı, bir ihtiyacımın olup olmadığını sordu, bir ihtiyacımın olduğunda arayabilmem için telefon numarası bıraktı ve gitti.

O gün bir türlü kendime gelemedim, hep gözlerimin önünde bacakları ve göğüsleri vardı. Akşam yatarken, onunla sevişmenin ne muhteşem bir şey olacağını düşünerek yattım. Ama nafile, uyuyamıyordum, resmen kudurmuştum. Kızın bacaklarını ve göğüslerini hayal ederek 31 çektim, anca biraz rahatlayıp uyudum. Tekrar geleceği günü iple çekiyordum. Kız Erzurum’dan geliyordu. Nitekim 1 hafta sonrasında yine geldi. Bu kere daha bir afetti, kokusu, bacakları ve göğüsleri beni tekrar çıldırtmıştı. Birlikte öğle yemeği yemeyi öneri etti, derhal kabul ettim, Lokantaya gittik. Eşi de meslektaşmış ve Erzurum’da çalışıyormuş. Evleneli daha 23 ay olmuş, v.S, v.S anlatıyordu. Fakat ben gözümü bir türlü bacaklarından ve göğüslerinden alamıyordum. Bunun farkındaydı, ama o tanıttığı ilaç Erzincan’da fena sattığı için, beni de kırmak ve yitirmek istemediğinden pek umursamıyordu. “Bu akşam Erzincan’da Otelde kalacağım, ne olursa olsun akşam yemeğini birlikte yiyelim.” dediğinde, ben zevkten 40 köşe olmuştum.

Akşamı zor ettim. Çok özenli giyinip, kalmış olduğu Otele gittim. Akşam yemeğinde alkol isteyip istemediğimi sordu. “Eğer sen alırsan ben de alabilirim.” dedim. Kabul etti, Rakı söyledik. Muhabbet muhabbeti açıyordu. Yine gözlerim hep bacaklarında ve göğüslerindeydi. Resmen yiyecek gibi bakıyordum ve bunu da saklamıyordum. Bu durum onu sıkıyor, fakat pek belli etmek istemiyordu. O gün Otelde bir firmanın yemeği de vardı, tebrik şeklinde, hem canlı müzik, hemde eğlence şeklinde birşey düzenlemişler, herkes eğleniyordu. 2-3 dubleden sonrasında Mümessil kadın rahatlamaya başladı. Hatta 2-3 kez dansa kalktık. Dans ederken resmen kızı kucağıma almıştım, belli belirsiz yanaklarından öpüyor, kalçalarını hafif hafif okşuyordum. Sikim taş şeklinde olmuştu ve resmen amına baskı yapıyordu. Kız da yazacağım reçeteleri düşünerek sessiz kalıyordu. Yemekten sonrasında fazlaca yorgun olduğunu, kusura bakmazsam artık uyumak istediğini söylemiş oldu. Mecburen kabullendim, ama sıradan bozulmuştum. Vedalaşıp ayrıldık.

Ben Otelden ayrılalı 15 dakika geçmeden telefon açtı, ‘Yemeklerden mi, alkolden mi sıradan rahatsız bulunduğunu, 321 nolu odada kaldığını, gelip kendine bakıp bakamayacağımı’ sordu. Körün istediği tek göz, Tanrı verdi çift göz! Koşarak, hatta uçarak Otele gidip, odaya çıktım. Kapıyı açtı, yeniden muhteşemdi. Tansiyonunu ölçtüm, sırtını dinlemek için elbisesini açmasını söyledim. Boydan kıyafet olduğundan, eteğini tutup, alttan ta yukarıya kadar sıyırdı. Tanrım! Kırmızı bir tanga ve sütyen giymişti! Başımın döndüğünü, soluk alamadığımı hissettim. Bu kadar senedir böyle görkemli bir fizik görmemiştim. Kaçaları yusyuvarlak ve taş gibiydi. Sırtından sonra kalbini dinlemek istedim. Göğüsleri, bu ince beline rağmen asla abartısız benim başım kadar vardılar. Fakat dim diktiler. Meme uçları da dimdikti. Elimle muayene eder gibi iyice göğüslerini sıkmaya başladım. Müthiş zevk alıyordum.

Çok geçmeden o da zevk almaya başlamıştı. Elimle karnını muayene ederken, kasıklarına, birazcık daha aşağıya, amına doğru indim. Muhteşem bir duyguydu. Kız daha çok dayanamadı ve dudaklarıma bir yapıştı ki, dudakları ve ağzının içi alev alevdi. İnanamıyordum, kaç gündür hayallerimi süsleyen kadın artık benim olmaya hazırdı, göğüslerini, bacaklarını ve am deliğini istediğim gibi kullanabilecektim. Dudakalarımız kenetlenmişken, ben bir yandan sütyenini çıkarmış, meme uçlarını iyice ufalıyor, öteki elimi de tanga külotunun içerisine sokmuş, Klitorisini uyarıyordum. Elim kızın salgıları arasında kalmıştı, hiç bu kadar sulu bir am görmemiştim. Kız da beni soydu, resmen ayakta yiyiyordu beni. Dilimi ağzına almış somuruyordu. Ağzımdan az az aşağıya, göğüslerime, son olarak yarrağıma geldi. Yarrağımı ağzına aldığında ben zevkten uçuyordum. Ama o ne yalayış, iyi mi somurmaktı! Kendimi tutamadım ve kızın ağzına olduğu gibi boşaldım. Menimi ağzından çıkaracak, kusacak diye beklerken, onca ayın birikmiş olan miktarın hepsini yaladı yuttu!

Sikim 5-6 ayın açlığıyla bir türlü inmemişti. Beni yatağa sırtüstü uzattı ve üzerime çıkarak, az az sikimi içine almaya başladı. Amı da en az ağzı kadar sıcak, hatta resmen yanıyordu. Yeni evli olduğundan, amı daracıktı, zorlaya zorlaya sikimin tamamını amına aldı. Üstümde zıplarken benim de ellerim bir memelerinde, bir kalçalarındaydı. Kız görkemli sikişiyordu, hızlandıkça hızlanıyor, sikimin üstünde bir kalkıyor bir oturuyordu. Çığlıklar atıyor, göğsümü tırnaklarıyla adeta parçalıyordu. En sonucunda titreye titreye, sarsıla sarsıla Orgazm’a ulaştı ve sikimi amından çıkarmadan iyice üstüme uzandı. Tekrar dudaklarımız birleşmiş, arzuyla tekrar sevişmeye başlamıştık. Sikimi amından çıkarmadan, ben bu defa üste çıktım. Tekrar sikişmeye başladık. Kız resmen çıldırmış gibiydi, ben bulutlardaydım. Sikimi sokup çıkardıkça, kız çığlıklar atıyor, bu da beni daha da heyecanlandırıyordu. Kız bu kez omuzumda tırmalamadığı, boynumda ve göğsümde emmediği, morartmadığı bir yeri bırakmamıştı. O kadar zevklenmiştim ki, kızın o daracık amına süratli süratli pompalıyordum. Artık dayanamayacaktım, “Geliyorum!” dedim ve dememle beraber, biz de aynı anda, bağırmalarla, inlemelerle doyuma ulaştık!

Birbirimize o denli sıkı sarılmıştık ki, 10 dakika bu durumda asla hareketsiz kaldık. Ben o açlıkla doymak bilmiyordum, kalkınca o muhteşem fiziği ve yüzü görünce yine uayrıldım. Kızın kımıldayacak hali kalmamıştı, arkasını döndü. Ben de az az omuzundan başlayarak aşağıya, kalçalarına ve götüne kadar her tarafını yaladım arkadan. “Lütfen yapma ne olur!” diye inledi, ama sanki (Ne olur arkadan da sik beni!) diyordu. Önce parmağımla götünü yokladım, aşırı dardı. Yavaş yavaş kalçalarını ayırdım, sikimi götüne bastırmaya başladım. Birtürlü girmiyordu. Amına alttan elimi attım, aşırı uyarılan Klitorisi ile oynayınca elimden kaçmak için gayri ihtiyari götünü geri çekmesiyle, sikimin başının götüne girmesi bir oldu. Hiç kımıldamadan bekledim. Götü sikimi o şekilde sıkıyordu ki, sikim zonklamaya başladı. Sikim içindeyken bana doğru dönmesini istedim. Yavaşça döndü, bacaklarını iyice kaldırdı. Ben de am deliğini siker şeklinde üstüne yattım ve yiyişmeye başladık. Öpüşme değilde sanki birbirimizi yalıyorduk.

Sikimi azar azar götüne koymaya, içine iyice sokmaya başladım. O da zevk almaya başlamıştı belliydi, yeniden zevk çığlıkları atmaya, inlemeye başladı. Ben de yavaş yavaş götüne girip çıkıyordum. Kız inleyip, “Biraz daha sok! Biraz daha hızlı!” diyordu. Hızlandım. Artık uçmaya başlamıştık. Müthiş zevk alıyordum. Biryandan da Klitorisine elleyince o da zevketen çıldırıyordu. Yine ikimiz aynı anda boşaldık. Tüm döllerimi götüne boşalttım iyice. Öpüştük, öpmeye doyamıyordum. Tekrar sikişmek istiyordum, ama sikim kalkmıyordu. Biraz dinlendik sonrasında yine sikiştik. Yeniden dinlendik, sikiştik. Böylece sabaha kadar sikiştik. Sonra birbirimize sarılarak uyuduk. Ertesi gün kalktığımda savaştan çıkmış gibiydim, her tarafım çürük, yara bere içindeydi. Tabi kızın da benden kalır yanı yoktu…

Kızla 2 yıl karı koca yaşamı yaşadık. Ona harbiden aşık olmuştum. Aradan 10 yıla yakın bir zaman geçmiş olmasına karşın, onu hatırladıkça halen kalbim deliler benzer biçimde çarpıyor!