Merhaba saygıdeğer Sikiciler, en önce hepinizin kalkmış yarraklarından öpüyorum. İsmim Melike, 22 yaşındayım. Teyzemin oğluyla daha 16 yaşımda zorla evlendirildim. Kocam (Teyzemin oğlu) kendi halinde, içine kapanık, pısırık ve yakışıklı sayılmayacak bir tiptir. Evlendim fakat hiç bir biçimde sevinçli değildim. Kocamdan boşanmak istememe karşın bu imkansızdı, aile baskısından ve arada akrabalık ilişkisi de olduğundan ötürü. Mecburen 5 seneden fazla herşeye katlandım. Fakat bu vaziyet, oturduğumuz dairenin karşısındaki (sahibi olduğumuz) öteki dairemize bir öbek Üniversite öğrencisi taşındıktan sonra değişti. Üniversite öğrencileriyle yaşadığım, anlatacağım bu olay bundan 2 hafta ilkin başıma geldi.

6 ay ilkin taşınan 5 tane Üniversite öğrencisinin hepsi de hemen derhal benle yaşıttı ve kocama nazaran tüm bunlar oldukça yakışıklı delikanlılardı. Bana Evsahibi ve Yenge gözüyle baktıkları için, aramızda bir müddet yakınlaşma olmadı. Birgün bunların evine gittim, “Yemeğiniz var mı? Temizliğe falan ihtiyaç var mı?” diye sormuş oldum. Onur isimli içlerindeki en yakışıklı genç, “Sağol abla!” dedi. Ben de, “Ne ablası? Sen kaç yaşındasın?” dedim. Bana “24” deyince, “Ben de 22 yaşındayım, bana abla deme, ismim Melike!” dedim. Bana, “Tamam o zaman Melike, evin birazcık temizliğe ihtiyacı var.” dedikten sonra tarafındaki arkadaşına (ben duymayım diye) fısıldayarak, “Aslında bizim aletlerin de güzel bir temizliğe ihtiyacı var!” dedi ve sükunet içinde gülüştüler. Ben bunu duymuş ve ne demek istediğini anlamıştım, ama bozuntuya vermedim. Derken öteki arkadaşları geldi, aralarında hep (ben duymayayım diye) fısıldaşarak konuşuyorlardı. Benim hakkımda konuştuklarını anlayabiliyordum, fakat ne konuştuklarını duyamıyordum. Artık ne konuşuyorlarsa? Ben ortalığı temizledim, bunlara birde yemek yapıp ordan ayrıldım. Eve gittiğimde gerizekalı kocam nerdeydin diye bile sormadı.

O günden sonra Onur’la her karşılaşmamızda devamlı uzun uzun bakışıyorduk. Gerçi fazla konuşmuyorduk, komşulardan biri görür diye. Ama Onurun bana bakışlarından, beni o anda oracıkta ayakta sikmek için can attığını hissedebiliyordum. Benim durumum da pek farklı değildi aslına bakarsak, Onur’u nezaman göresem amım kabarıyordu hemen. Hatta ve hatta, kocamla sikişirken gözlerimi kapayıp, beni Onur’un siktiğini hayalliyordum. Artık kocamın o ufak ve erken boşalan sikinden usanmıştım ve kendimi Onur’a siktirmeyi kafama koymuştum. Yine birgün kocam işe masraf gitmez, ben de evden çıkmış ve Onur’lara gitmiştim. Onur kapıyı açar açmaz hiçbirşey sormadan içeri daldım. Onur gülerek, “Hayırdır Melike?” diye sordu. Bense hem heyecanımdan hem utancımdan ne yapacağımı şaşırmıştım. Aslında birden ve hiç birşey düşünmeden, (Onur beni sik!) demek istiyordum, ama utandım diyemedim. Onur beni öyle heyecanlı görür görmez, “Otur soluklan!” dedi. Oturdum, o da yanıma oturdu. Onurun dudaklarına yiyecekmişim benzer biçimde bakıyordum.

Onur, süratli hızlı nefes almalarıma dayanamamış ve bana yapışmıştı. Tanrım, heycandan ölecektim. İlk başta oldukça aceleciydi, sonradan yavaş hareket etmeye başlamıştı. İnanırmısınız, 6 senelik evli olmama karşın ilk defa öpüşüyordum. Onur dudaklarımı morartırcasına öperken, amcığımın suları çoktan akmaya başlamıştı bile. Onur sonra üzerimdeki basma eteğimi çekti ve çıkardı. Paçalı donumu görür görmez benle alay etti. Ben buna oldukca sinirlendim ve “Al bakıyım içerisindeki gör!” diyerek donumu çıkardım. Bunu yapınca kendimi iyice Orospu gibi hissetmeye başlamıştım. Dudaklarımı öpmeyi bırakıp kaymak benzer biçimde amıma dayadı dudaklarını. Bugün kendimi siktirmeyi kafaya koyduğum için, dünden am deliğimin kıllarını traş ederek, pırıl pırıl etmiştim. Onur’un dili amımda gezdikçe çıldırcak şeklinde oluyordum. Kendimi tutamayıp Onur’un ağzına boşalmıştım. Amımın sularını yalarken, artık ben, “Sok artık! Sik beni artık!” diye yalvarmaya başladım…

Onur ise, “Dur hele acele etme, sakin ol! Merak etme senin o yarrak yemek için yanan amın götün dümdüz olacak bugün! Aylardır bu anı hayal ederek azca mı 31 çektim Orospu!” dedi. Bu söyledikleri beni şaşırtıcı ve hayret verici tahrik etmişti ve iyice azmıştım, amımın suları adeta şelale olmuş akıyordu. Onur sonrasında üzerimdeki bluzümü ve südyenimi de çıkartıp, göğüslerime daldı. Göğüslerimi çılgın gibi yalayıp emerken, ben ter arasında kalmıştım, terlerimi bile yalayıp yutuyordu. Sonra kendisi de azar azar gömleğini ve pantolonunu çıkardı. Soyunurken beni yalamayı da dikkatsizlik etmiyordu. Külodunu da çıkarınca, hep merak ettiğim o müthiş an geldi, o mis şeklinde mor kafalı, gövdesi damarlı, oldukca büyük ve kalın, kıllı sikini (sik demek haksızlık olur) yarrağını görür görmez dayanamdım hemen ağzıma aldım. Yarrağını sanki elimden alacaklarmış benzer biçimde yalıyordum. “Biraz yavaş!” diye beni uyardı, bense kendimi kaptırmış o devasa yarrağı somurmaya devam ediyordum. “Yavaaşşşşş dedim!” diyerek birden ağzıma fışkırdı!

Boşaldıkça döllerini yutuyordum. Boşalması bitince, “Çok acele ettin amına koyum!” diyerek odadan çıktı. Biran, üzüldüm sikişemedik diye. Ama esas eğlence şimdi başlıyordu, ben tam toparlanmak üzereyken tüm ev ahalisi çırılçıplak, sikleri ellerinde kalkık birşekilde içeri geldiler. İçlerindeki küçük sikli Hasanı kovdurdum ve ona vermedim, oldum olası ona gıcık oluyordum. Ama Onur da, Ufuk ta, Mustafa da, Serkan da beni hoyratça siktiler, amcığımı dağıttılar. Sıra götüme gelmişti, fakat nasıl olacaktı bilmiyordum, asla götten siktirmemiştim ve korkuyordum işin şu demek oluyor ki, kalkıp gitmeyi düşünüyordum. Ama götümü sikmeden bırakmadılar. İkisi kollarımdan yapıştı, biri ağzıma verdi ve Onur da arkama geçerek, o koca damarlı yarağıyla, beni bağırta bağırta, zorla, götümün açılışını yaptı. Sonra dönüşümlü olarak, ötekiler de sırasıyla zorla götümden siktiler. Ogünden sonrasında bir hafta tuvaletimi tutamadım, fakat değerdi! Artık kocama amdan bile vermiyorum, çünkü dört adet büyük yaraklı sikicim var, onları oldukça seviyorum!