Selam dostlar. Size Bu seks hikayemi Güneydoğudan Siirt’ten yazıyorum. Ben Siirt merkezde Bakkallıkla geçimini sağlayan orta halli birisiyim. Hergün Bakkalıma çeşit çeşit insanlar gelir, masraf. Ama içlerinde Fahriye isminde bir hanım var ki aklımı başımdan alıyor. Fahriye, 40’lı yaşlarda, türbanlı, gayet olgun, bakımlı ve 2 çocuk anası, esmer bir kadındır. Hergün Bakkalıma gelir alacağını alır, veresiye defterine yazdırır giderdi. Aybaşında da kocasının emekli maaşından öderdi. Fakat son 2 aydır ödenmeyen versiye borçları epey birikmiş ve hep Haftaya! Diye erteleniyordu.

Bir gün Bakkalda tek başıma otururken tekrar Fahriye gelmiş, benden ekmek ve sigara isteyip, bu tarz şeyleri da veresiye defterine yazmamı istemişti. Ben de, “Artık yazamam, hesabınız iyice kabardı!” deyince, “Kırıyormusun bu güzel kadını?” dedi. Ne olduysa o anda oldu. Fahriyenin yüzüne birazcık garip, biraz da gülümser bir şekilde baktım ve “Tamam bu seferlik olsun, fakat başka yazmam!” dedim. “Peki yakışıklı, senin dediğin benzer biçimde olsun, iyi günler!” deyip ekmekle sigarayı alıp gitti. Fahriye Bakkalıma yakın bir yerde oturuyordu. Kocası devlet dairesinden emekli bir adamdı. Kocasının yerinde olmayı çok istemiştim.

Birkaç gün sonrasında esmer bomba yine dükkana doğru geliyordu. Üzerinde beyaz kolsuz bir tişört, altında inceden bir etekle geldi. Ne var ne yok falan derken birden yanağıma bir öpücük kondurdu, ama ne öpücük. İliklerim kesilmişti. Niye öptüğünü öğrenmek istediğimde, geçenki balışlarımı ve gülümsememi unutamadığını, benden oldukça hoşlandığını, kocasının kendisine maddi içsel ve cinsi olarak yetmediğini ve biriken veresiye borçlarını sildirmek için benimle sevişmek istediğini söyledi. Ben de onun bu rahat hareketlerine karşı boş kalamazdım, “İstersen birlikte bişeyler yaparız!” dedim. Hiç düşünmeden kabul etti ve “Buluşma yerini sen söyle!” dedi. Peki o zaman diyerek dükkanımın altındaki depo olarak kullandığım yeri söyledim. Akşam sekizde buluşmaya karar verdik.

O gün akşam olmak bilmemişti. Anlaştığımız saat yaklaşıyordu. Tam tam sekiz olunca, benim keklik salına salına geliyordu. Hemen içeri buyur ederek dükkanın kepenklerini indirdim. Çok fakat oldukca sexi giyinmişti. “Aşkım naber?” diyerek yanağımdan makas aldı. Çok hoşuma gitmişti bu huzurlu tavırları, “Vakit kaybetmeden istersen başlayalım!” dedim. “Tamam aşkım!” diyerek boynumdan bir öpücük aldı. Çok etkilenmiştim, hemen hemen yere yığılacaktım. Hemen Depoya indik, ben de onun dudağının kenarından öptüm. Onun da fazlaca hoşuna gitmiş olmalı ki gözlerini kapatmıştı. Ellerim huzurlu durmuyor, elimi külodundan içeri sokmuş, taş gibi kalçasında gezindiriyordum. Onunda elleri boş durmuyordu, fermuarımı açmış, sikimi çıkarmış, eline alarak sıvazlamaya koyulmuştu bile. Kulağına sıcak nefesimi veriyor, göt deliğini parmaklamayı da dikkatsizlik etmiyordum.

Dayanacak gücüm yoktu, bir an ilkin esmer bombamı becermeliydim. Üstündekileri bir çırpıda çıkararak anadan doğma bir hale getirdim. Elini demir benzer biçimde olmuş yarağımdan tutarak önümde diz çöküp yarağımı yalamaya başladı. Çok güzel yapıyordu bu işi ve ustaydı. Bunu bir çırpıda ters çevirerek yerdeki kilimin üstüne dörtayak domalttım. Kafama koymuştum, götünü sikecektim. Yarağımın başını götüne sürttüğümde sesini çıkartmamıştı, belli ki o da ordan istiyordu. Yarrağımı götünün deliğine dayadım, sokmak için epey uğraştım ama bir türlü girememiştim kara kutusuna. Tükürüklüyordum olmuyordu. En iyisi Vazelin sürmekti ve hemen Bakkaldan Vazelini kaptığım gibi indim yanına. Bolca götüne sürdüm ve yarağımı birden dipledim. Acıdan feryat atıyor ama ben aldırış etmiyordum bile. Git gellerim artmış terden suya dönmüştüm. Bir volkan şeklinde içerisine patladım. Yarağımı çektiğimde döllerim göt deliğinden akıp kilime damlıyordu.

Oturup birer sigara molası verdik. O esnada benden çok hoşlandığını, beni elde edemeyeceğini düşündüğünü itiraf etti. Aslında ben de ona boş değildim ve ben de onu epeydir sikmek istediğimi itiraf ettim. Sigaralarımızı söndürmüş, yine işimize koyulmuştuk. Yarrağımı ağzına almış, yalamaya başlamıştı bile. Yine bir hamlede, bu sefer sırtüstü yere kilime yatırıp bacaklarını araladım ve parlak amını yalamaya koyuldum. Ben kaymak gibi amcığını yalarken o şekilde bir inliyordu ki anlatamam. Dilimle onu birkez Orgazm ettikten sonra, sudan sele dönen amcığına yarağımı sürtmeye başladım ve ufak ufak girmeye başladım. İçine tamamen girdiğimde am deliğini öyle bir sıkıyordu ki, nerdeyse boşalacaktım. Amının arasında hareketsiz kalmış olarak dudaklarına yumuldum ve yiyişmeye başladık, nefessiz bırakmıştım onu. Memelerini yoğuruyordum, emiyordum. O ise altımda amcığını sıkıp sıkıp gevşeterek yine orgazm oldu.

Artık benimde canıma yetmişti, bacaklarını omzuma alıp, yarrağımı amına yerleştirip çıkarmaya başladım. 10 dakikaya yakın siktiken sonrasında git gellerim hızlandı ve foşur foşur amcığını döllerimle doldurdum. Kocasını şüphelendirmemek için derhal gitmek istedi, çabuk toparlandık ve giyindik. Bakkaldan ayrılırken, Süper siktiğimi ve kocasından daha iyi olduğumu itiraf etti. O günden sonra haftada bir geliyor ve veresiye borçlarını benimle sikişerek ödüyor!