Ben Almanyada oturan 23 yaşlarında yakışıklı birisiyim. Hayatımda fazlaca hanımla birlikte oldum. Karı ayarlamak benim için hiç zor olmuyordu, kadınları sanki bir mıknatıs benzer biçimde çekiyordum. Ve onları sikerkene, nedense onların benden daha talihli olduklarını, onların benden daha çok zevk aldıklarını düşünüyordum.

Birgün, acaba (Sikilmek) nasıl oluyor diye meraklanmaya başladım. Ve daha sonra 31 çekerken, sanki beni birisinin siktiğini düşünerek çekiyordum. Ve boşaldığımda, hiç yaşamadığım bir halde orgazm oluyordum. Artık az az ibne olduğumu kabulleniyordum. Birgün kafama taktım, siktirmek istiyordum. MSN’den, beni sikmek isteyen erkekler arıyordum. Birisiyle tanışıyordum, buluşacağız diye anlaşıyorduk, buluşacağımız gün ulaştığında de, bunun rahatsızlıkları falan var korkusuyla vazgeçiyordum. Birisinin cep numarası duruyordu ama bende. Birgün trenle eve giderken, birden bire azdım. Sikilmek istiyordum. Bende telefon numarası olan erkek yolun üstünde bir şehirde oturuyordu. Hemen trenden indim, ona telefon açtım ve “Sikilmek isterim, fazlaca azdım, kaçırma bu fırsatı.” dedim. Adam, “Tamam, seni Bahnhoftan arabayla almak için yola çıkıyorum.” dedi. Bahnhofta beklerken o beni aradı, ve kendimi tarif etmemi istedi. Ben de 1,82 m boyunda, güzel bir vücuda ve daha güzel bir göte haiz olduğumu söyledim. Gerçektende öyledir, fazlaca süper bir götüm var, kadın olsaydım, bu götle kati manken olurdum.

Adam Bahnhofa geldi, ve o siktirmek isteyenin benim olduğuma pek inanamıyor olması lazımdi ki, benimle konuşmaya cesaret edemedi. Birisini arar gibi Bahnhofta bir oraya, bir buraya gidip geliyordu. Sonra göz göze geldiğimizde, “Aradığın benim.” dedim. Adam şaşırmış ve acaba tuzak mı diye düşünerek, “Merhaba.” dedi. Ben de, “Hadi sana gidelim.” dedim. Arabasına oturduğumda öylesine azmıştım ki, o arabayı kullanırken onun yarrağını ellemeye başlamıştım bile. Sonradan da ağzıma alıp sakso çekmeye başladım ve onu boşalttırmadan bıraktım. Evine geldiğimizde bana, “Ne içersin?” diye sordu. Ben de, “Buraya birşeyler içmeye değil, sikilmeye geldim.” dedim. O gün çok dar bir kot pantolon giymiştim, oldukça seksiydim. Arkamı döndüm götümü ellesin diye, O da boynumu yalayarak götümü elliyor ve yarağını sürttürüyordu. “Yatak odan nerde?” diye sormuş oldum ve döşek odasına gittik. Ben derhal yatağa uzandım ve götümü ona gösteriyordum. O zamana kadar ödlek ödlek hareket eden adam birden bire açıldı ve beni soymaya başladı. Beni çırıl çıplak ettikten sonra, kendisi de soyundu.

Sonra yarrağını ağzıma dayadı ve “Yala ibne!” dedi. Bu hoşuma gitmişti ve yarrağını zevkle yalamaya başladım. Adamın yarrağı fazlaca sert olmuştu, benim de sikim kalkmıştı. Sonra beni domalttı, tam sikecekken ben ona, “Prezervatif kullanacaksın.” dedim. O da “Tamam.” deyip çekmeceden bir tane çıkardı ve yarrağına taktı. Artık hazırdım ve sikilmeyi bekliyordum. Adam yarrağını götüme dayadığında oldukca acı vermişti. Bağırıp geri çekildim ve “Çok acıyormuş, ben vazgeçtim!” dedim. O da, “Tamam, yavaş yavaş yaparız, seni alıştıra alıştıra sikerim.” dedi ve beni ikna etti. Benim sikim artık inmiş ve coşku yerini korkuya bırakmıştı. Korkudan titriyordum. Adam göt deliğime krem sürdü ve ben tam vazgeçmeyi düşünürken, birden bire geçirdi yarrağını götüme. Çok acayıp acıdı ve fazlaca sesli bir halde bağırdım. Adam delirmiş gibiydi ve dur-durak dinlemiyordu. Götümü çılgın gibi düdüklüyordu, ben de acılar arasında kendimi kurtarmaya çalışıyordum. Ama adam sıkıca tutuyordu beni, kaçamıyordum. 5-6 dakika siktikten sonrasında benim götüm yarrağa alışmıştı ama ben yinede istemiyordum. Kurtulamıyacağımı anladıktan sonra, “Madem kurtulamıyorsun, bari zevk almaya bak.” dedim kendi kendime ve götümü özgür bıraktım.

Bir vakit sonra vurdurmak bana acayip zevk vermeye başladı. Acı haykırışlarım, zevk haykırışlarına dönüştü ve sikim de tekrar kalkmıştı artık. Ona “Devam et, sik, oldukca iyi yapıyorsun, durma sik.” diye yalvarıyor olmuştum. Adam benim götümü (bir am siker gibi) sikerken, o anda başka bir erkek geldi odaya. Çıplaktı ve yarrağı kalkmıştı. Belli ki o da beni sikecekti. Başımın tarafına geldi ve yarrağını ağzıma verdi ve ben yalamaya başladım. Bu arada o öteki erkek götümü halen çılgın gibi sikiyordu. Böylesine vurdurmak çok güzel oluyordu, inanılmaz derecede hoşlanıyordum ve (Sikilmek ne güzelmiş!) dedim kendi kendime. Ve o anda götümü siken erkek boşaldı ve götüme sımsıcak birşeylerin aktığını hissettim. Meğer erkek kaşla göz arasında bir yolunu bulup prezervatifi çıkarmış. Ama hiç umurumda değildi. Götümü siken adam iyice boşaldıktan kisa bir süre sonra, sakso çektiğim erkek te ağzıma boşaldı ve bir sürü dölü ağzıma yüzüme doldu. Zevkten onun bütün dölünü yuttum, çok güzeldi.

Bu arada öteki odada hazır bekleyen bir başka arkadaşları daha varmış, “Gel, sıra sende.” deyip onu çağırdılar odaya. Bu üçüncü adam da çıplaktı ve siki kalkmıştı. Ve döner dönmez derhal arkama geçti ve beni götümden sikmeye başladı. Ama bu daha fena sikiyordu, çok güzeldi, anlatamam. Adam en azından 15 dakika kadar götümü sikti. O sikerkene, beni ilk siken erkek baş tarafıma geldi, inmiş yarrağını ağzıma verdi ve yalattırarak yarrağını kaldırttı. Hem götümü, hem de ağzımı siktiriyordum. Ve ben orda asla elimi sikime vurmadan, sadece ağzımı ve götümü siktirerek hayatımda olmadığım derecede bir orgazm yaşadım, inanılmazdı. Sırayla ve dönüşümlü olarak götümü siktiler. Biri sikip götüme boşalırken, öteki yarrağını ağzıma verip ağzıma yüzüme boşalıyordu. Yorulmuştum, onlar da bitmişlerdi. Biraz dinlendikten sonra, götümün ağrısıyla kalkıp eve gittim.

Bir hafta götümün üzerine oturamaz oldum, resmen delik deşik etmişlerdi beni. Ama çoook güzeldi. Artık devamlı götümü vurdurmak istiyorum ve haftada minimum bir defa bu üç kişiye siktiriyorum kendimi…