Merhaba dostlar, 38 yaşındayım, ama halen 22’lik bir hanım görünümündeyim. 90-65-80 ölçülere sahip, 30 yaşıma kadar aktif, 30’umdan sonra travesti olan biriyim. Doğrusunu söylemek gerekirse bu site, benim şeklinde değişik cinsel tercihleri olan insanlara da yer veren harika bir site. Ben de sizlere, sonunda travesti olmama niçin olan özelimi itiraf edeceğim…

Çok samimi olduğum, evli bir dostum var ve inanılmaz güzellikte de bir karısı var. Arkadaşım biraz hızlıdır, ne bulursa siker, erkek veya hanım farketmez. Arada bir evlerine giderim ve evlerine gittiğim zaman fazlaca hoş zaman geçiririm. Göz banyosu yaparım açıkcası. Karısı fazlaca güzel frikik verir, (Gösteririm ama vermem!) der gibisinden. Yine bir akşam onlarda oturmuş, yemek yeyip içki içiyoruz. Karısı mini bir etek, askılı bir bluz giymiş. Altına sütyen takmadığı şekilde o dip-diri göğüsleri belli oluyordu. Arkadaşım arada bir karısının dudaklarına öpücük konduruyor, bacaklarını elliyor, göğüslerini bluzun üstünden okşuyor, karısı uyardığı zaman da, “Boş ver, bir şey olmaz!” diyordu.

Sonunda dayanamadım ve arkadaşıma “Bak, beni de aranıza almak için bu tarz şeyleri yapıyorsan, niyetin buysa aleni konuş!” dedim. Arkadaşım manalı manalı baktı ve “Bana kalsa ben çoktan hazırım, karım kabul ederse neden olmasın?” dedi. Karısı da arkadaşıma kızarak, “Demek beni bir başkasıyla paylaşmaya hazırsın, öyleki mi? Madem bu kadar hazırsın, tamam o vakit!” dedi ve bir çırpıda bluzunu sıyırdı. Arkadaşım, “Ya benşaka yaptım!” falan benzer biçimde sözlerle geçiştirmeye çalıştıysa da, karısı, “Ok yaydan çıktı artık, bu gece bu macerayı yaşacağız, bunu sen istedin!” dedi ve kocasının önüne diz çöküp sikini pantolonun üzerinden okşamaya başladı. Arkadaşımla göz göze geldik, aptallaşmıştı, ne diyeceğini bilemiyordu, fakat halinden de memnundu.

Karısı pantolonun fermuarını açıp, elini pantolunun önünden içeri sokup, kocasının sikini dışarı çıkardı. Kazık gibi olmuş, sırım şeklinde dümdüz bir yarak! Karısı sıvazlamaya başladı siki. Bir yandan eliyle sıvazlıyor, bir taraftan da sikinin başını ağzına alıp emiyor, dilini üstünde gezdiriyordu. Artık dostum da gömleğini çıkartmaya başladı. Yavaş yavaş ben de onlara sokuldum ve karısının saçlarını okşamaya başladım. Karısı bu sefer bana doğru dönüp baktı ve diğer eliyle de benim pantolunun üstünden sikimle oynamaya başladı. Ben kemerimi çözüp pantolonumu çıkardım, bir külot ve üzerimde bir gömlekle kaldım.

Karısı sikimi külodumdan çıkarıp eline aldı ve oynuyordu. Az sonrasında arkadaşım da, ben de, çırıl-çıplak kaldık. Karısının üstünde ise ancak etek kalmıştı. Arkadaşım karısını kollarından tutup ayağa kaldırdı ve kendisi sandalyeye oturup, karısının göğüsleriyle oynamaya, onları yalamaya başladı. Ben de ayağa kalktım ve karısının yanına yaklaştım, göğüslerinde ellerimi gezdirmeye, boynunu öpmeye başladım, dudaklarına doğru gitmeye başladım. Arkadaşım karısının eteğini sıyırıp, bacaklarının arasına kafasını gömdü. Karısı ve ben ayaktayız, arkadaşım karısının önünde diz çökmüş, karısının göbeğini yalıyordu.

Az sonrasında dostum karısının külodunu çıkartınca, artık üçümüz de tamamen çıplaktık. Karısı, “Hadi yatağa geçelim!” dedi ve hep beraber yatakodasına geçtik. Karısı sırtüstü yatağa uzandı. Arkadaşım karısının bacaklarının arasına girip amını yalamaya başladı. Ben de benim ufaklığı karısının ağzına verdim. Karısı benim sikimi yalıyor, dostum da karısının amını yalıyordu. Ben fazla dayanamadım ve karısının ağzına patladım. Karısı son damlasına kadar yuttu menilerimi. Arkadaşımla karısı 69 oldular. Ben kenara çekilip onları izleyerek otuzbir çekmeye başladım. Arkadaşım karısını yine yatırıp yalamaya başladı. Boynunu, dudaklarını, göğüslerini yalayarak yine aşağılara indi. O uzun sikini az az karısının amına gömmeye başladı…

Hızla sokup, yavaş yavaş geri çekiyor, yine hızla sokuyor ve yavaş yavaş geri çekiyor, karısı altında inim-inim inliyordu. Bir anda, sikini karısının amından çıkarıp ağzına vermesiyle boşalması bir oldu. Arkadaşım tüm menilerini karısının ağzına boşalttı ve yatağa, karısının yanına uzandı. Artık sıra bana gelmişti. Karısı ile yiyişmeye başladık. Karısı kocasının menilerinin hepsini yutmamış, bir kısmını ağzında tutuyordu. Karısı ile öpüşürken meniler benim de ağzıma bulaşıyordu, şu demek oluyor ki fazlaca hoş bir keyfi vardı. Ben karısıyla sevişirken, aniden arkadaşımın elini kalçalarımda hissetmeye başladım. Bu benim için tanım edilmez güzel bir duygu idi…

Arkadaşımın parmakları göt deliğimin üzerinde dolaşmaya başladı. Daha hiç bir erkekle bu kadar yakın bir temasım olmamıştı, ve hoşuma gitmeye başlamıştı. Ben karısını öpmeye, sevymeye devam ediyorum, dostum da bana iyice sokulup, bir yandan sırtımı öpüyor, bir taraftan da orta parmağını götümün deliğinesokmaya çalışıyordu. Ben sanki götümü parmaklamasını istemiyormuşum şeklinde davranmaya başladım, ama içimden devam etmesini istiyordum aslına bakarsak. Ben karısını sikmeyi geciktiriyor, sevişmeyi uzattıkça uzatıyordum. Arkadaşım daha da ileri gitmeye başladı. Arkama geçip, göt deliğimi yalamaya başladığında, bende ipler çoktan kopmuştu bile…

Arkadaşım ellerini kasıklarıma doğru yerleştirip, belimi hafifçe yukarı kaldırdı. Ben de dizlerimi çekerek, kalçalarımı yukarı kaldırdım. Karısı bir anda pozisyon değiştirdi ve 69 pozisyonuna geldik. Karısı benim sikimi yalarken, ben onun amını yalıyordum. Arkadaşım ise, benim göt deliğimi yalıyor ve parmağını götüme yerleştirip çıkarıyordu, beni iyice kıvama getirmişti, ve sikecekti artık! Ben de dayanılmaz bir istek içerisinde, bir an önceden sikilmeyi, o zevki tatmayı istiyordum artık! Arkadaşımın karısı sikimi yalıyordu, ben artık kendimi arkadaşıma bırakmıştım. Arkadaşım sırtımı öperek yukarı doğru çıkmaya, ensemi, kulak memelerimi yalamaya başladı. Bu arada, siki de kalçama değiyordu ve alev-alev yanıyordu.

Arkadaşım kulağıma yaklaşıp, “Birazdan senin kocan olacağım!” dedi. Ben zaten kendimi tamamen ona bırakmıştım. Vücudumda yalanmadık yer bırakmadı, sadece sikimi yalamamıştı. Karısının amına parmaklarını sokup çıkardı ve karısının amsuyunu göt deliğime sürdü. Benden uzanmamı istedi. Karısı kenara çekildi ve ben yüzükoyun yatağa uzandım. Karısını üzerimde domalttı ve sikini önce karısına soktu. Sonra karısının amsuyuna bulanmış yarağını, azar azar benim göt deliğime sokmaya başladı. Hafif bir yüklenmeyle sikinin kafası göt deliğime girmişti. Canım oldukca yanmıştı. Altından kaçmaya, kurtulmaya çalıştım, ama üzerime öyle bir abanmıştı ki, kaçmayı bırak, kıpırdamaya bile imkan yoktu!

“Senin kocan olacağım artık, seni yarağımın hastası yapacağım!” diyerek öyleki bir yüklendi ki, aniden bayılacam sandım. Yarrağının yarısından fazlası götüme girmişti. Götümün içinde yarağının alev alev yanışnı hissedebiliyordum resmen. Bir 15-20 saniye kadar durdu, sonra azar azar git gel yapmaya başladı. Göt deliğime sokuyor ve geri çekiyordu durmadan. Arkadaşım beni sikerken, karısı da götüme girip çıkan kocasının sikine tükürüyordu. Artık oldukca rahat içime girip çıkıyordu, zevkin doruklarına çıkmıştım, ilk defa sikiliyordum ve harika bir duygu idi. Arkadaşım kendisini tutuyordu ve derhal boşalmıyordu. Yarağını götümden tamamen çıkardı, iki eliyle kalçalarımı iyice ayırdı, göt deliğime öyle bir tükürdü ki, o tükürüğün hepsini içimde hissettim. Tekrar sikini soktuğunda rahatlamıştım.

Canım artık yanmıyordu, aksine oldukca zevk alıyordum. Resmen sikiliyordum ve arkadaşımın karısı olmuştum. Arkadaşım tam 20 dakika boyunca götümü sikti ve sonrasında içime öyle bir boşaldı ki, menisinin her fışkırmasında kökleyerek boşalıyordu ve o menilerinin sıcaklığını içimde hissediyordum. Aldığım o zevkle ben de boşalmıştım. Arkadaşım yarağını içimden çıkarıp yanıma uzandığında, götümde hafif bir ağrı vardı. Ama sikilmenin verdiği zevkin yanında bu ağrının lafı bile olmaz. Bana, “Artık sen benim karımsın. Seni benden başka kimse sikmeyecek, hep ben sikeceğim. Karım senin, ama ikiniz de benimsiniz!” deyip, dudaklarıma bir öpücük kondurdu ve banyoya gitti…

Banyoda sikini yıkayıp geldi ve yarağını karısının ağzına verdi. Karısı, kocasının sikini yalayarak sordu, “Kocacığım, bana sikini yalattırıp kaldırtıyorsun, ama kim indirecek?” dedi. Arkadaşım da, “Levent indirecek!” dedi. Canıma minnet, beni tekrar sikecekti. Karısı, “O vakit, kim indirecekse o yalayıp kaldırsın!” dedi. Arkadaşım da bana doğru yöneldi ve “Hadi bakalım karıcığım, kaldır bakalım ufaklığı da vazifesini yapsın!” dedi. Hayatımda daha hiç ağzıma yarak almamıştım. Sikilmekten çekinmeyen ben, ağzıma almaktan çekinmiştim. Bana, “Karımı öperken, karımın ağzından benim döllerimi yalamaya ve seni sikerken altımda zevkten kıvranmaya çekinmedin de, yarrağımı yalamaktan mı çekiniyorsun, lan ibne!” diyince, o yarağı yalamanın bir vazife olduğunu anladım. Yarağını ürkerek elime aldım, yavaşca dudaklarıma değdirdim ve azar azar öpmeye başladım.

Aniden saçlarımdan tutup, kafamı geriye doğru çekti ve “Aç lan ağzını ibne!” dedi. Ben daha ağzımı aralamamla birlikte, sikini ağzıma sokması bir oldu. Seri bir biçimde yarrağını ağzıma yerleştirip çıkarıyordu. Hoşuma gitmişti, ilkin götümden sikmişti, şimdi de ağzımdan sikiyordu. Artık iyice yalamaya, somurmaya ve emmeye başlamıştım. Arkadaşım yatağa sırtüstü uzanmıştı, ben önünde domalmış yarağını yalıyordum, karısı da arkama geçip göt deliğime tükürüyor, parmaklarını göt deliğime sokuyor, beni yine kocasına, şu demek oluyor ki ikimizin kocasına, erkeğimize hazırlıyordu! Göt deliğim iyice açılmıştı, artık götümde karısının üç parmağını birden hissediyordum.

Az sonrasında arkadaşımın siki kazık gibi olmuş ve zevk suları gelmeye başlamıştı, oldukca hoş bir keyfi vardı, yalamaya doyamıyordum! Sonunda arkadaşımın o devasa yarağı artık köküne kadar ağzımın arasında idi. Beniyatağa yatırdı, boynumdan başladı öpmeye. Bir kadınla sevişir gibi benimle sevişiyordu. Onun için ben bir adam değildim artık, bir kadındım. Karısı benim sikimi yalarken, kendisi de tüm vücudumu yalıyordu. Dilini ağzımın içine yerleştirip, yılan benzer biçimde kıvrandırıyor, alev alev yanan o dudakları ile beni emiyordu. Ben boşalmak üzereydim, boşalacağımı söylediğimde, sikinin üstüne boşalmamı istedi ve ben bütün menilerimi kocam olan arkadaşımın yarağının üstüne boşalttım…

Bana, “Şimdi seni kendi menilerin ile sikeceğim!” dedi. Beni önüne domalttı, yarağının üzerinden parmakları ile aldığı menilerimi göt deliğime sürdü. Kalçalarımı iyice ayırıp göt deliğime tükürdükten sonra, o şekilde bir kökledi ki, bu sefer canım çok yanmıştı. Bir anda tuvalete gidesim gelmişti. Ona içimden çıkmasını, wcye gideceğimi söylediğimde, “Seni sıçırana kadar sikeceğim, hemen sonra gidersin wcye!” dedi vebeni bırakmadı. Hızlı hızlı gidip geliyordu, öncesinde içime boşalttığı menilerinin verdiği kayganlıkla siki fazlaca huzurlu girip çıkıyordu. Yarağını tamamen çıkarıyor, başını göt deliğime dayıyor ve birden hızla köklüyordu. Artık taşakları taşaklarıma değiyordu. Zorlanıyordum, wcye gitmem gerekiyordu. Yalvarmaya başladım, dayanamadı içimden çıktı, kendimi tuvalete zor attım…

Tuvalete oturduğumda, içimdeki menileri ile kanla karışık tuvaletimi yaptım. Canımın yanması artmıştı, oldukça fena olmuştum. Tuvaletimi bitirdim, zorlanarak odaya geldim ve sırtüstü yatağa uzandım. Beni yan çevirdi, “Hiç kurtuluşun yok, bu gece sabaha kadar sikişeceğiz!” dedi. Sol yanıma dönmüştüm, sağ bacağımı yukarı kaldırdı, arkadan göt deliğime yarağını dayayıp köklemesi ile hepsini birden sokması bir oldu. Artık süratli süratli girip çıkıyordu, nefesi sıklaşmıştı, boşalacaktı. Bir anda içimden çıkıp, yarağını ağzıma verdi ve boşalmaya başladı. Bütün menilerini ağzıma boşaltmıştı. Yutabildiğimi yuttum, yutamadığımı da karısı yüzümden yaladı… O gece beni tam 4 kez sikmişti, iki defa yatırarak, bir kez ayakta ellerimi duvara dayayarak, bir kere de yerde köpek siker benzer biçimde sikmişti! Bu kadar sikilmenin üzerine, gecenin finalini de benkarısını sikerek yapmıştım.

3 sene sürdü bu üçlü ilişkimiz. Her sikişmemiz ilk başlangıçtaki şeklinde oluyordu, ilkin beraber karısının ağzına veriyorduk, sonra o ilkin karısını sikiyor, arkasından da beni sikiyordu. 3 yılın sonucunda yurtdışına gitmeleri ile ilişkimiz [ne yazık ki] sonlanmış oldu. Ondan sonra hayatıma bir fazlaca adam girdi. Ama hiçbiri yeni sevgilim olan ve şu an 25 yaşında olan Oktay’ın verdiği zevki vermedi. Artık genç sevgilim Oktay ile beraber oturuyorum. Kendisi bildiğim tanıdığım bütün erkeklerden daha süratli ve daha iyi bir sikici.

Ha unutmadan, ayrıca sevgilim Oktay’ın, yatağımın oldukça iyi olduğunu, fakat bir eksiğimin bulunduğunu, bu eksikliğimi tamamlamam halinde, çok daha iyi olacağı tavsiyesi üstüne, gördüğüm hormon tedavisi cevabında, 90-65-80 ölçülerinde tam bir dişi, tam bir travesti oldum artık. Oktay’ın beni sırtüstü yatırıp, bacaklarımı ayırıp, 90 santimetre’lik göğüslerimi emerken beni sikmesi yokmu, tarif edilmez bir duygu. Oktay’ın, yumruk benzer biçimde başı olan, damarlı, oldukça kalın ve büyük yarağını, bir bebek benzer biçimde, ağzıma alarak emerek uyumak ise en büyük zevkim oldu artık…