Merhabalar sexs düşkünü dostlar, ben 22 yaşlarında genç ve yakışıklı bir erkeğim, ismim Serhat. Benim Diyar diye bir amcamın kızı var. Mükkemel bir kız olduğunu söyleyebilirim. Diyar o zamanlar 18 yaşındaydı, onu o denli oldukca beğeniyordum, fakat elimden asla birşey gelmiyordu. Onu her defasında sikmek için onlarca hayal kurardım. Amcamın kızı olduğu için bir türlü cesaret edemiyordum. Ama onu düşünerek hergün 31 çekiyordum.

Bir gün eve saat gece 01:00 civarında geldim, hepimiz yatmıştı. Direkt kendi odama gidip pijamalarımı giydim, sonrasında da oturma odasına geçtim. Baktım yere bir yatak serili ve birisi yatıyor. Bize yatılı misafir vardığında olurdu çoğu zaman oturma odasında yer yatağı. Kim acaba diye üzerindeki örtüyü bir kaldırdım, baktım amcamın kızı Diyar! Sevinçten ve heyecandan delirdim tabi…

Lambayı açtım, televizyonu açtım, oturdum biraz televizyon izledim. Sonra içime şeytan girmişti resmen, Diyar okadar güzel yatıyordu ki… Diyar’in yanına yanaştım, üstündeki örtüyü ayak tarafınca tutup yavaşça biraz kaldırdım. Hani biraz götüne bakıp, 31 çekmeyi düşünüyordum. Bizim Diyar bol bir etekle yatmış, etek te dibine girmiş, göt karpuz şeklinde ortada.

Benim yarrak bir kalktı elektrik direğine döndü şerefsizim, ama gel bu görüntüyü gör de azma… Azmak ne, çıldırmak üzereyim, kalçaları bembeyaz tangası simsiyah… Bir yandan da şaşırtıcı ve hayret verici korkuyordum, aniden birisi girer ve beni yakalar diye. Tedbirli davranıyordum… Acaba uyuyor mu yoksa uyanık mı diye, hafiften seslendim. Ses çıkarmadı.

Elimi yavaş hareketlerle götüne doğru götürmeye başladım. Elim götüne değince dünya benim olmuştu sanki. Dikkat ediyordum, onu uyandırmamaya çalışıyordum. Hafif hafifçe elleyerek götünü okşamaya başladım. Biraz götünü hissettirmeden okşadıktan sonrasında, yavaş yavaş daha da sert okşamaya başladım. Artık o bembeyez götü avuçlarımda dans ediyordu.

Diyar ayrıca uyanmadı. Bu da beni şüpheye düşürüyordu, acaba uyanık mı, değil mi diye. Neyse ben artık işin orasında değildim, götünü okşuyordum, bu beni daha da azdırıyordu. Dayanamayıp götüne yanaştım ve öpmeye başladım. Kalçalarını öpüyordum ve yalamaya başladım. Bunları yaptıkça onun da uyanmayışını gördükçe, daha da ileriye gitmeye çalışıyordum.

Ve tangasını sıyırdım, göt deliğini öpmeye başladım. O kadar güzeldi ki, ben yaladıkça daha da tatlanıyordu sanki. Ama artık sabır edemeyip elimi amcığına doğru sürüklemeye başladım. Elim amındaydı, okşamaya başladım az az, mükemeldi amı! Birden, kendi kendime (Ya ben bu kızın en kırılgan noktasına, doğrusu amına elliyorum, bu nasıl uyanmaz?) diye düşündüm. Kesinlikle uyanık olduğuna kanaat getirdim ve kendini bana bıraktığını düşündüm!

Bunun am deliğini daha sert okşamaya basladım. Baktım uyanmıyor, veya uyanık ta uyuyor benzer biçimde yapıyor, tuttum bunu düzelttim, sırtüsü çevirdim, tangasını tuttum aşağı indirdim, artık amı gözlerimin önündeydi! Yıllardır kurduğum hayaldi bu görünüm! Bir hamlede amına eğilip yalamaya başladım, fakat iyi mi yalıyorum görecektiniz. Yaklaşık 15 dakika kadar amcığını yaladım. Diyar’ın amı gerçekten harika güzeldi. Daha bozulmamış, sikilmemiş bir am, hafifçe kıllı… Ohhhh işte nefis bir am sefası!

O iri göğüslerine de dokunmak okşamak istiyordum, üstündeki tişörtü yukarı kaldırıp, sütyenini çıkardım. Offff, ne meme vardı yaa, her biri kafam kadar büyük. Bunları bir tuttum, okşamaya, eğilip yalamaya başladım. Bayağı bir yaladım, kızın bedeninde yalanmadık bir yer bırakmadım. En nihayetinde bıktım artık bu yalama işleminden, çıkardım sikimi, amının dudaklarına sürtmeye başladım…

Yarrağımı amının dudaklarına götürüp getiriyordum, bir ara yarrağımın kafasını amına hafif soktum. Bu herhalde hepsini sokacağımı zannetti, kızlığı bozulmasın die korktu ve birden kalktı, bana baktı, fakat birşey demedi. Ben fazlaca korktum, bağırır diye, fakat yapmadı. Aksine, “Bakireyim daha, ama seni nasıl boşaltacağımı biliyorum…” dedi ve birden eğilip sikimi yalamaya başladı! Ne tarz yalıyor fakat, bir iki götürüp geldikten sonra ağzına boşaldım…

Diyar, menilerimi yalayıp yuttuktan sonra durmadi ve devam etti ağzına almaya. Birkaç dakika sonrasında sikim yine kazık şeklinde oldu. Ben iyice kudurmuştum, tuttum buna, “Dön arkanı, götüne sokacam!” dedim. “Yok, burada olmaz, manyakmısın!” dedi. “Olur olur, sen dön bir hele!” deyip, bunu güç bela dönderdim ve domalttım. Göt deliğini ve yarrağımı birazcık tükürükle ıslattım…

Yarrağımın kafasını getirdim bastım göt deliğinin üstüne. Hafif bir soktum ucundan biraz, “Aaahh, Uuhh…” falan etti, “Sus, duyacaklar!” dedim. “Yapma, ağrıyoo…” dedi. Ben de, “Serbest bırak götünü, birazdan geçer!” deyip bastım göte! Bunu ne tarz sikiyorum götten… Diyar’in götü de basit bir darmış hani… Ama bir okadar da zevkliydi ki götünü sikmek, anlatamam o zevki size…

Ben halen göt deliğinin içinde gidip geliyorum artık. Kıza götten kayarken, elim de amcığında doğal olarak, okşuyorum parmaklıyorum. Zevk son safhada. Yarrağı götten çıkardım, bu sefer o bağırdı, “Devam, devam!” demeye. Kız ne yapsın, ilk defa yarrak görüyor…

Tuttum bunun yeniden amını yalamaya başladım. Biraz sonra bu iyicene kudurdu, “Amımdan sik beni!” demeye başladı. Beni sırtüstü uzattı, çıktı yarağımın üzerine, tuttu yarrağımı amının ağzına dayadı, bana baktı, kapadı gözlerini, üzerine oturdu ve zıplamaya başladı. Amından akan kan sular seller benzer biçimde, ama o zevk mükkemmel!

Diyar’ın daracık amının arasında yarrağım gidip geliyorken, amından akan zevk suyu yatağı göle çevirdi. Az sonra benim meniler bunun amına bir boşaldı… Oohhh, biz de rahatladık! Giyindik, ortalığı toparladık, temizledik falan, birazcık da öpüştük… Sonra bu oturdu ağlamaya başladı, “Ne olacak şimdi? Ben ne yaparım?” falan diye. “Merak etme, hallederiz…” diye, teselli ettim tabi.

O gece Diyar’ı sikerken aldığım zevki başka hiç kimseden almamıştım, mükemmeldi! Ve ondan sonra, her hafta sikişmeye başladık doğal olarak. Yarrağımın tadını alınca kopamadı kız.

Bunu sizlerle paylaşmak istedim.