Lise dönemindeki sevgilim Aynur’la birbirimizi fazlaca sevdiğimiz şekilde, 1992 yılında ayrılmak zorunda kalmıştık. Liseyi bitirip askerlik falan derken onu unuttum, veya o şekilde zannettim. Zamanla Aynur bir başkası ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Yıllar sonrasında marketimde otururken, asla beklemediğim aniden Aynur arayıverdi. O an sanki dünya durmuştu. Unuttum diye düşündügüm liseden sevgilim, aradan geçen 8 yıldan sonrasında sadece sesimi sezmek için arayıvermişti. Derken hepimiz her gün telefonla görüşür olmuştuk. Küllenen aşkımız tekrar alevlenmişti. Aynı lise zamanlarındaki gibi, her gün evinin önünden geçer olmuştum. O bir yere gideceği zaman, dolmuşta yanyana oturup elini tutuyordum. Elini tutmak bile beni heyecanlandırmaya ve sikimin kalkmasına yetiyordu! Ama O evli ve 2 evladı olduğu için bundan fazlasının olası olmayacağını düşünüyordum.

Yine bigün arayıp, bir arkadaşına gideceğini, istersem kendisini bırakabileceğimi söyledi. Hiç istemezmiydim. Tabi ki arabama atladığım gibi gittim. Evinin yakınlarından arabama bindirdim ve devam ettik. Yolda, vaktim var ise, 1 saat sakin bir yerde konuşabileceğimizi söyledi. Arabayı sahilde kimsenin bizi göremeyeceği bir yere çekip konuşmaya başladık. Konuşurken birden, beni öpmek istediğini söyledi. Ben fazlaca şaşırmıştım fakat düşünmeye bile fırsat kalmamıştı, masumane bir öpücük kondurdum dudaklarına. Ama Aynur, masum bir öpücükten daha fazlasını istiyordu. Belki de kocasıyla kavgalarından ötürü, kocasından intikam almak istiyordu. Nerdeyse bir saat öpüşmüştük. Öpüşürken ellerim o halen dipdiri ve dimdik olan göğüslerindeydi. Onun tenine dokunmak bacaklarını okşayıp amcığını yalamak istiyordum, ama onu ilk buluşmamızda korkutmak da istemiyordum. Yavaşça gömleğinin düğmelerini açtım. Dantelli kırmızı sütyeni görür görmez şaşırmıştım. Çünkü O mütevazi şeyleri sever, ben ise kırmızı rengi severdim. O an ok yaydan çıkmıştı.

Yavaşça sütyenini çıkarıp göğüslerini okşuyordum. Deli benzer biçimde öpüşüyorduk. O da boş durmayıp yarağımı okşuyor, ben göğüslerini yaladıkça, fermuarımı açmaya çalışıyordu. Ben de destek olunca pantolonum bir anda arka koltuğa geçivermişti. Yavaşça kafasını tutup yarağımı ağzına almasını sağladım. 8 yıl aradan sonra yeniden yarağımı ağzına alıyordu. Ben de boş durmayıp bir elimle göğüslerini okşarken, öteki elimle de bacaklarını okşuyordum. Elimle yavaşça yukarı doğru çıktım ve yıllar ilkin sikmediğim için pişman olduğum am deliğini okşamaya başladım. Ben okşadıkça O zevkten kuduruyor, sert ve kalın olan yarağımı gırtlağına kadar sokuyordu. Parmaklarımı amına sokarken, O da tırnaklarıyla sırtımı tırmalıyor, zevk sesleri çıkarıyordu. O gün oldukca istememe karşın onu sikemedim. Vaktinin kısıtlı olduğunu, 2 gün sonrasında galerici kocasının İstanbul’a gideceğini, o zaman evine gelebileceğimi söylemiş oldu. O beni, ben O’nu boşalttıktan sonra, arkadaşının evinin civarlarında bırakıp işyerime döndüm.

Kocası İstanbul’a gittikten sonra, çocukları da uyutup, saat 21:00’de beni arka balkon kapısından içeri aldı. Daha içeri girer girmez dudaklarımız buluşmuş, deliler gibi öpüşüyorduk. O’nu kucakladığım benzer biçimde döşek odasına götürdüm, çünkü içimde yılların birikimi ve hasreti vardi. Bir yandan öpüşüyorduk, bir yandan da elbiselerini parçalayarak çıkartıyordum. Tabi ki O da beni soyuyordu. Daha ayaktayken aniden çırılçıplak kalmıştık. O’nu tuttuğum gibi yatağa fırlattım. Bir anda 69 pozisyonuna geçmiştik. Ne olduğunun bile farkına varamamıştık. Kendimizi tamamıyla duygularımız ve yılların hasretiyle yanan bedenlerimizin ateşini söndürmeye bırakmıştık. Ben O’nun amının en ince noktalarına kadar yalayıp dilimi amının içerisine sokup elimlede göğsünü okşarken, O da yarağımı köküne kadar ağzına alıp gırtlağına kadar sokuyordu.

15 dakika sonra pozisyon değiştirip yeniden yiyişmeye başladık. Ben O’nun amına yarağımı hemen yerleştirip mutlu olmasını istemiyordum. Yarağımı amının üstünde gezdirip, amının dudakları arasına sadece kafasının yarısını yerleştirip, göğüslerini koparırcasına ısırıp emiyordum. O ise kudurmuş köpek şeklinde, “Ne olursun sooook! Sik beni sevgilim!” diye yalvarıyordu. Artık büyük buluşmanın zamanının geldiğini düşünüp, bir kökledim ki, neredeyse altımdan fırlayacaktı. Amının acıdığını, kocasının sikinin küçük olduğunu söylemiş oldu. Ama iş işten geçmişti, ben köklemiştim. Bir iki defa gidip ulaştıktan sonra yeniden zevkten kuduruyordu. Daha amıyla yarağım kavuşmadan, iki defa boşaldığı biçimde tekrar kuduruyordu. Ben kökledikçe o sırtımı tırnaklayıp saçlarımı yoluyordu. 10 dakika gidip geldikten sonra, sarsıla sarsıla boşaldık…. Ardından birer sigara içtik.

15 dakikalık sohbetten sonrasında, Aynur sikimi tekrar ağzına alınca anladım ki amının ateşini tam söndürememiştim. 2 dakika sonra kazık benzer biçimde olan yarağımı amına soktum. 5 dakika gidip geldikten sonra götünden sikecektim. Aynur, Lise yıllarından bu yana götten hiç yapmadığını, acıyacağını söyleyip beni vazgeçirmek istediyse de, ayrıca kurtuluşunun olmadığını anlayıp, komidinin üstünde duran kremi alıyordu ki, ben ondan önce davranıp saç jölesini alıp götüne sürmeye başladım. Sonra yarağımı ilkin amına sokarak, o içmeye doyamadığım amının zevk suyuyla kayganlaştırdım. Yavaşça yarağımı götüne dayayıp sokmaya başladım. Ben götüne soktukça, “Yavaş sok, fazlaca acıyor!” diye diye hemen hemen yatağı parçalayacaktı. Ama bir iki kez gidip geldikten sonra alışmış ve “Parçala beni sevgilim!” diyerek zevk çığlıkları atıyordu. “Sokmadık, yırtmadık deliğimi bırakmadın!” dedikçe, ben de daha çok köklüyor, alttan da göğüslerini avuçluyordum.

10 dakika da götünden siktikten sonra, sevgilim sarsıla sarsıla boşaldı. Ben de sikimi götünden çıkarıp ağzına gırtlağına kadar soktum ve 2 dakika sonrasında beni de boşalttı. Son damlasına kadar da yutmak mecburiyetinde bırakıldı… Hiç hayal bile etmediğim bir biçimde, Lise döneminden sevgilim Aynur’u, kocasıyla sikiştiği yatakta sikmiştim. Buluşmalarımız ve sikişmelerimiz senelerdir devam ediyor. Birlikte denemediğimiz pozisyon ve fantazi kalmadı, otomobilde, deniz kıyısında, ormanda… Aklımıza her gelen yerde ve pozisyonda sikişiyoruz