Selam herkese. Bu siteyi açanları kutlama ediyorum. Gerçekten çok mükemmel ve nefis şeyler var. Hani benim gibi içerisine kapanık ve kimseyle birşey paylaşmayan insanların okuyacağı ve boşalım olacağı bir site. Ben de yıllar önce başımdan geçen reel ama henüz günyüzüne çıkmamış güzel bir anımı anlatmak isterim.

Yıllar önce (ozaman daha 16 yaşındaydım) evimiz köyde olduğu için babam beni şehirde okutmak istedi. Ama duracak yerimiz olmadığı için bir yurda vermek için inceleme yaptı. Bir erkek yurduna beni yerleştirdi. Burası güvenilir ve güzel bir yerdi. Ancak maddi durumumuz çok iyi değildi. Babam ödemeleri takside bağladı ve beni teslim ederek gitti. Uzun zaman burada kaldım. Arkadaşlarla ve burdaki yetkili müdür ve öğretmenlerle sıradan samimi olduk. Zaman arasında gözümüz açıldı ve basit şehiri, arkadaşları, kızlarla olan diyaloglarımız artarak devam etti. Gençliğin verdiği aşk ve heyecan ile kızlarla aşk yaşamayı oldukca istiyordum. Ama bir türlü elimize bir fırsat geçmiyordu. Fiziğim ve boyumla da dikkat çekiyordum. Çok parlak bir vücudum vardı. Bazı erkek dostlar takılmak istiyorlardı. Fakat ben hiç erkeklerle ilişki yaşamadığım için pek önemsemiyordum.

Zaman içinde bir arkadaşla basit samimi olduk. Beraber oturur ve beraber ders çalışırdık. Ara sıra el esprisi yapar birbirimize sulanırdık. Ama daha fazla ileriye gitmezdik. Bir Cumartesi hafta sonu evi olanlar evlerine masraf banyo ve çamaşır işlerini görürlerdi. Bizimde evlerimiz uzak olduğundan hepimiz yurttaki banyolarda işlerimizi ve temizliklerimizi yapardık. Arkadaşla ben banyoda çamaşır yıkadık sonra basit bir sexten ve kızlardan, am göt sikmekten konuştuk. İkimizin de yarrağı kazık gibi olmuştu, ama birbirimize birşey diyemiyorduk. Bir ara arkadaş elini benim yarrağıma attı. “Ooo bune Hamit, At yarrağı mı besliyorsun?” diye latife yapmış oldu. Benimkini biraz sıvazladı ve ben geri tehlike bıraktı. Fakat içimde bir his acaba arkadaşa teklif etsem birbirimizi sikerek rahatlasak diye düşünürken, arkadaş lafa girdi, “Hamit istermisin birbirimizi sikip rahatlayalım? Nasılsa kimse de yok!” dedi.

Birden aradığım ve söyleyemediğim arzu ve isteğim kendiliğinden olmuştu. Ben de derhal kabul ettim fakat içimde bir tedirginlik vardı. Neyse, birbirimizin dudağına yapıştık ve karı koca benzer biçimde sevişerek siklerimizi biraz sıvazladık. Sonra banyonun birine geçtik. Kapıyı kilitledikten sonra suyu hafifçe aleni bırakarak dikkatçekmemek için akar vaziyette bıraktık. İkimiz de soyunduk ve başladık yiyişmeye. Arkadaş oldukça tecrübeli birine benziyordu. Önce o benim sikimi ağzına alarak 10 dakika kadar yaladı. Sonra ben onunkini biraz yaladım. Hayatımda ilk defa bir adamın yarağı ağzımdaydı. Önce birazcık garipsedim. Ama sonrasında çok hoşuma gitmeye başladı. Sonra arkadaş ayakta domaldı ve “Önce sen benim götümü sik. Canım oldukca vurdurmak istiyor. İçime boşal erkeğim!” dedi. Ben kazık benzer biçimde olan sikimi birazcık tükürükleyerek arkadaşın göt deliğinde birazcık gezdirdikten sonra yavaşça götüne sokmaya çalışırken benim yarak birden ‘Cup!’ diye girdi.

İkimizde sıcağın verdiği coşku ve şehvetle ter içerisindeydik. Götü fazlaca güzeldi ve benimki içinde bayram ediyordu. 15 dakika Git-Gel’den sonrasında içine boşaldım. Çok güzel bir duyguydu. İlk kez bir erkeğin götünü sikiyordum. Gerçekten oldukca hoştu. Sonra dost benim arkama geçti. O oldukça tecrübeliydi. Meğerse yurtta birçok arkadaşıyla uygun buldukları her fırsatı değerlendirerek sikişiyorlarmış. Böylece benide bu kervana katmış oldu. Önce göt deliğimi güzelce yaladı. Yalamayı oldukça seviyormuş. Benim de hoşuma gidince, ortalama 10 dakika yaladı. Biraz endişeliydim. İlk defa götüme yarak girecekti. Hem istiyordum, hem heyecanlıydım ve hemde korkuyordum. Sonunda birazcık kısa fakat oldukça kalınca kol şeklinde yarrağını göt deliğime bir fişek gibi hizaladı. Hiç çabuk etmiyordu. Alıştıra alıştıra azar azar sokuyordu. Önce birazcık acıdı ama santim santim sokunca bana çok büyük zevk verdi.

Sonunda o koca yarak içimdeydi. Götümde asla boşluk bırakmamıştı. Biraz yavaş Gel-Git’ten sonrasında dost yaklaşık 15 dakika götümü sikerek içime boşaldı. Sanki içimde sıcak su musluğu vardı. Müthiş zevk almıştım. Niçin bu güne kadar bu zevki tatmamıştım diye hep hayıflandım kendi kendime. İşimiz bitmek suretiyle iken birden yurt görevlisinin sesi geldi. Çok korktuk. “Kim var orada?” diye seslendi. Korkudan dizlerimizin bağı çözüldü. Meğerse epey bir zaman önce içeri girmiş ve seslerimizi, iniltilerimizi duymuş olacak ki, çıkmamızı istedi. Çıktık, fakat bize, “Sizi fırlamalar, demek sikişiyordunuz içeride. Öyle mi?” dedi. Yok falan dediysek de inandıramadık. Bizi derhal yurttan atacağını ve ailelerimize bilgi vereceğini söyleyince aslına bakarsan o anda bitmiştik. Hayatımız kararmış oldu diye ağlamaya başladık. Arkadaş, “Hocam ne olur, ailemize söyleme, ne istersen yaparız!” dedi.

Görevli de, “Öyle mi, ne istersem yaparmısınız?” dedi. Biz de, “Evet yaparız!” diyince, bizi birazcık süzdükten sonrasında, “Öyleyse siz ne yaptıysanız ben de size yapmak istiyorum!” dedi. Adam kudurmuş, bizi sikmek istediğini söylüyordu. Bizde çaresiz boyun eğmek zorunda kaldık. Arkadaş, “Ama burda olmaz, başka bir yer seçelim!” diyince, görevli, “Giyinin ve sükunet içinde arka depoya gelin, sizi orada umuyorum!” dedi. Çaresiz giyindik ve arka depoya dittik. Oranın anahtarı ancak kendisinde vardı. Biz içeri girince kapıyı arkadan kilitledi ve soyunmamızı istedi. Meğerse onursuz herşeye hazırlıklıymış. Depoda iki sünger yatak yanyana koydu. Üzerine battaniye açtı ve kendisi de soyundu. Üfff bu ne yarrak, At yarrağı gibi. Önce korktuk sonra baktım dost birden erkeğin yarrağını iştahla yalamaya başlayınca ben de eşlik ettim.

Görevlinin yarrağını 10 dakika yalayıp kıvama getirdikten sonra önce arkadaşı yüzüstü uzatıp göt deliğini biraz yaladı ve o koca yarrağı bir defada soktu. Arkadaş hiç bir şey yokmuş şeklinde zevkin doruklarındaydı. 20 dakika siktikten sonrasında içerisine hırlayarak o şekilde bir boşaldı ki sanki aslan kükrüyordu. Üzerine yığıldı kaldı. Sonra bana, “Koçum sen bakiresin galiba, sıra sende, beni kendi ellerinle hazırla bakalım!” dedi. Başladım koca yarrağı yalayıp yine hazırlamaya. Çok geçmeden boru benzer biçimde sertleşti. Arkamı dönmemi istedi. Fakat oldukca korkuyordum. Arkadaş bana yardım etti. Önce götümü bir güzel yaladı. Parmaklarıyla biraz genişlettikten sonra o koca yarrağı deliğime dayadı ve yavaş yavaş soktu. Acıdan ölüyordum ama erkek işi biliyor, fazla ürkütmeden sokuyordu. Sonunda inanamadığım o koca yarak içimdeydi. Şimdi azar azar girip çıkıyordu. Tam 20 dakika sikti beni fakat zevkten uçurdu beni. Sonunda benimde içime bir volkan gibi boşaldı. Öyle bir sevinçli oldum ki, kendi kendime (İyi ki yakalanmışız!) dedim. Üzerime yığılıp bir müddet öylece kaldı. Daha sonrasında biz de arkadaşla birbirimizi birer posta siktikten sonrasında oradan aydıldık.

Artık o görevlinin karıları olmuştuk. Her canımız istediğinde başvuru edip gidip depoda o muhteşem yarağa doyuncaya kadar siktiriyorduk. Okul bitinceye kadar bu bu şekilde devam etti. Daha sonrasında birçok arkadaşlada grupsex yaptık. Valla ne diyeyim, adam erkeğe sikişmek kadar güzel bir duygu yok. Hepinizin tatmasını isterdim. Yurda tertemiz girdik, fakat yarrak delisi olarak çıktık. Şimdi o günleri halen arıyorum, fakat bulamıyorum. Yurtta kalan öğrencilerin bu benzer biçimde fazlaca maceraları olur. Hepside güzel ve çekicidir. Bu benim yaşadığım bunlardan bir tanesi. Pişman değilim! Hepinizin yaraklarını öpüyorum!