Merhabalar, ben o yıl 22 yaşındaydım ve İTÜ’de okuyordum. Anadolu Yakasında oturan amcam, işi dolayısıyla bir hafta evde olamayacağını, benim evlerinde kalmamı ve yengemle çocuklara göz kulak olmamı rica etti. Amcamın 12 yaşında bir oğlu (Davut) ve yaşları 16 (Elif) ile 10 (Yasemin) olan iki kızı vardı. Yengem de 44 yaşlarında idi. Benim için bunaltıcı olacağını düşündüğüm yedi gün beni bekliyordu. Aslında amcam iyi bir insandır, ama fazlaca katı ve geri kafalıdır. Evde seyredilen Televizyon kanalına bile karışırdı. Amcamın bu tutumu evlatlarının dengesini alt üst etmiştir. Amcamın evde olmadığı dakikada bile evde hürriyet duyuru edilirdi.

Hava çok sıcaktı, rutubet adamı öldürecek gibiydi. Herkes dışarıda geziyor dolaşıyordu. Biz de balkonda dondurma tadı yapıyorduk. Ben şort ve atlet ile oturuyordum. Amcam olmayınca yengem ve kızları serbest giyinmişlerdi. Saat 23:00 şeklinde yengem, “Çay harareti alır!” dedi ve çay koydu. Amcamın küçük kızı Yasemin çoktan yatmıştı. Amcamın oğlu Davut ise, “Ben biraz bilgisayarda takılacağım, sonrasında da yatacam.” deyip odasına gitti. Yengem ve Liseye giden büyük kızı Elif kalmıştı. Onlar da, bana amcamın yarattığı bunalımları anlatıyorlardı. Duyunca güleceğiniz aptalca şeyler işte, fakat amcamın olduğu yerde bunlar büyük sorundu…

Yengem alt üst body giymişti ve sağolsun vücudunun heryeri ortadaydı. Elif mutfağa çaya bakmak için gittiğinde, yengem garip bir mevzu açtı, “Bu güzel yaz akşamında, üstelik haftasonu, arkadaş grubunla takılacakken, sen ne yapıyorsun!” dedi ve güldü. Ardından, “Seni nasıl memnun ederiz?” diye ekledi. Yengemden beklemediğim bir çıkıştı bu. “Olsun yenge, sizinle olmak ta güzel!” deyip geçiştirdim. Ama yengem, “Canım benim!” diyerek elimi tutup okşadığında içim bir garip olmuştu…

Yengem kalktı ve balkon demirlerine dirseklerini koyarak dışarıyı seyretmeye başladı. Domalmış vaziyetteydi. Az sonrasında Elif de mutfaktan gelip, annesinin yanına durdu ve o da aynı halde domalarak dışarıyı seyretmeye başladı. Yengem poposunu bir oyana bir bu yana sallıyordu ve benim aklımdan binbir türlü şey geçiyordu. Yengemdi, olmaz yanlış anlıyorum diye düşünmeye başladım ve kendime kızdım. Ama benim yarak kalkmıştı. Ayağa da kalkamıyordum, şorttan oldukça belli olur diye. Elif çayı getirmeye gidince, o fırsattan istifade derhal ayağa kalktım ve yengeme çaktırmadan, ben de balkon demirine yaslanıp dışarıyı seyretmeye başladım. Sikimin kalktığını yengemin anlamasından korkuyordum ve utanıyordum.

Tabi fazla uzun sürmedi ve yengem şortumun önündeki kalkıklığı ayrım etti. Ben tekrar oturdum. Bu arada Elif çayı getirmişti. “Biraz demlensin.” dedi ve yeniden annesinin yanına gitti, dışarıyı seyretmeye devam etti. Yengem elini devamlı poposuna götürüyordu. O anda dikkatimi çekti, taytının arkası ıslanmaya başlamıştı. Yengem ansızın bana döndü ve “Bak ne yaptın!” diyerek hızla içeri gitti. Elif bana, (Ne oldu, ben anlamadım?) der şeklinde bakıyordu. Ben de anlamamıştım. Yengem 2 dakika sonrasında etek giymiş biçimde geri vardığında gülümsüyordu. O anda benim jeton düştü, yengem benim yarağın kalkıklığını görünce azmış ve boşalmıştı…

Yengem artık, amcama yapamadığı cilveleri bana yapıyordu. Böyle bir şey olurmuydu? Sonuçları ne olurdu? Duyulurmuydu? Ateşim yükselmişti ve yutkunamıyordum, oldukça şaşkındım. Yengemi tepeden tırnağa süzdüm, bu sefer içerisine külot sütyen giymemişti. Ve benim yarrak bir türlü inmiyordu. Oğlu Davut gelir ve halimi görür diye de çekiniyordum. Sonunda dayanamadım kalktım ve tekrar yengem benzer biçimde dışarıyı seyrediyormuş şeklinde oluşturmaya başladım. Yengemin yanına iyice sokuldum ve sükunet içinde Davut’u sormuş oldum, yengem de yattığını söyledi.

Elimi yengemin arkasına attım ve okşamaya başladım. Eteğini yavaşça kaldırdım ve elimi içine soktum. Amı kaynıyordu. Yengemin kasıldığını hissettim. Kızı Elif beni oldukca ürkütüyordu. Yengeme kafamla Elif’i işaret ettim, yengem de, (Elif’i boşver!) der gibi bir hareket yapmış oldu. Elif’in görmesinden çekiniyordum, fakat yine de yengemin am deliğini ve götünü iki parmağımla aynı anda zorluyordum. Yengemin tadı yerindeydi. Yengem bir ara elimi ittirip, “Elif kızım, balkonun lambasını kapat, sivrisinekler çoğaldı!” dedi. Elif lambayı kapatıp geldi. Şimdi sadece sokak lambası vuruyordu balkona, o da belli belgisiz bir halde. Yengem eteğinin arka tarafını beline kadar çekti ve bana işareti verdi. Aynı anda da kızı ile de sohbet ediyordu. Yengemin arkasına geçtim, sikimi şortumdan çıkartıp hemen yengemin amcığına yerleştirdim. Yengem almış olduğu zevkle kendinden geçiyor, inlememek için kendini zor tutuyordu.

O ara Elif’in hafiften arkaya baktığını hissettim. Beni arkadan annesini sikerken görmesine karşın hiç istifini bozmadı, geri kafasını çevirip annesi ile konuşmaya devam etti. Ne olduğunu anlamadım. Meğersem bizimkiler patlamaya hazır volkan olmuşlar da haberimiz yokmuş. Neyse ki yabancıya gitmeyeceklerdi. Hatta Elif, vücut pozisyonunu tam ters yöne çevirdi ki, ben daha da rahatladım ve yengeme öyleki süratli gidip geliyordum ki, yengem, (Artık yeter, bittim!) gibisinden hareketler yapıyordu. Yengem art arda boşalıyordu, tam olarak kaç kez boşaldı anlamamıştım. O boşaldıkça benim bacaklarım amının suyu ile sırılsıklam oluyordu. Arkadan yengemin göğüslerini de kavramıştım ve yengemi sikmeye devam ediyordum. Taşşaklarımın amına çarpma sesi bile duyuluyordu.

Elif döndü ve gülümseyerek, “Anne, içeri geçelim, bir kabul eden olur diye korkuyorum!” dedi. Toparlandık, tam salona geçerken, Elif, “Mutfak daha uygun olur. Hatta kapısını kapatırız, Davut kalkarsa çabuk toparlanırız!” deyince iyice şaşırdım. Ve mutfağa geçtik. Elif birkaç dakikalığına odasına gitti, geri vardığında baktım ki, o da bir etek giymiş ve parfüm devam etmiş. Ben o esnada yengemi yere yatırmış, bir güzel sikiyordum. Yengemin amı sikilmekten plato şeklinde olmuştu. Sonunda titreyerek içerisine boşaldım.

Ayağa kalktık, toparlandık. Çay içmeye başladık. Ama muhabbeti bir türlü anlayamıyordum. Bu iyi mi bir durumdu? Ve neden ben? Kafam bu tür sorularla doluydu.

Yengem bir izahat yapma gereğini hissetti, “Bak Çetin, bizi yanlış idrak etme, fakat amcan seks nelerdir bilmiyor. Yatakta beni asla düşünmüyor. Bunu yıllardır içime attım. Ben evde tamamen perişan iken, kızım Elif en azından okulda arkadaşlarına elletiyor, yalatıyor. Elif bu konuda bana herşeyi anlatır. Onu kaybetmektense herşeyi beraber paylaşma sonucu aldık. Bir yıldır seni düşünüyoruz. Her türlü riski göze almıştık aslına bakarsanız. Sen de fazlaca fenaymışsın! Ama Elif daha bakire, onu öp, elle, yala, seviş, ama bekaretini asla bozma!” dedi.

Sırtımdan soğuk sular indi. Şaşkındım. Konuşacak birşey bulamıyordum. Onlar ise gülümsüyorlardı. Biraz dinlendikten sonrasında, yengem bana, “Gece bu kadar mı? Hadi göster marifetini!” diyince, ben de sikimi şortumdan çıkarıp, Elif’e uzattım ve “Yala!” dedim. Bu tür şeyleri bilmedikleri belliydi. Tuhaf garip birbirlerine bakıyorlardı. Elif’e, “Gel, dondurma yalar gibi yalayacaksın!” dedim. Sikimi ağzına soktum ve yalatmaya başladım. Ara sıra sikimi dişliyordu, acıyordu, ama vakum benzer biçimde de emiyordu. Sikim kazık gibi olunca, yengemi tezgaha domalttım ve bir arslan benzer biçimde saldırdım amına. Yengem inim inim inliyordu. Kızı da sandalyede, eli amında bizi seyrediyordu. Yengemi bir posta daha siktikten sonrasında, Elif’in am deliğini yalayarak, iki kez de onu boşalttım.

Hepimiz perişandık, uykumuz geldi. Herkes kendi odasına, yatmaya gittik. Gece rüyamda, sabaha kadar yengemi ve kızı Elif’i sikiyordum.

Sabah saat 09:00 şeklinde Elif beni kahvaltıya kaldırdı. Yengemin oğlu Davut ve ufaklık okula gitmek için aşağı inmişler, servis bekliyorlardı. Yengem de, Elif te, yine tayt giymişler ve popoları tekrar muhteşem görünüyordu. Ve ben kendi kendime, (Acaba zorlasam, götten verirler mi?) diye düşünüyordum.

Kahvaltıya oturduk. Ufff, o ne kahvaltı öyle! Bal, reçel, pekmez vs. Kahvaltı sonlandı, masada çay sefası oluşturmaya başladık. Bir ara Elif çay kaşığını yere düşürdü ve almak için eğildiğinde poposu beni çileden çıkardı. Dayanamadım ve derhal elimi atıp poposunu okşamaya başladım. Taytın üstünden poposunu avuçluyordum, mıncıklıyordum, parmağımı göt deliğinin üzerinde gezdiriyor, birazcık da zorluyordum. Hem acı hem de zevk verdiğimi Elif’in hareketlerinden anlamıştım.

Kalktım, Elif’i masaya domaltıp, sikimi arkasına sürtmeye başladım. Yengem keyifle çayını yudumluyor ve bizi seyrediyordu. Elif’in taytını indirdim ve göt deliğini parmaklıyordum. Elif zevkten inliyordu. Kulağına eğilip, “Arkadan istermisin? Götünü sikmek isterim!” diye fısıldadım. O da, “Annem fazlaca acır dediği için, götten daha hiç kimseye vermedim, zorlama ne olur!” dedi. Ben de, “Bu götü sikmezsem küserim. Ne olur bir kere sikeyim!” diye ısrar edince, Elif sanki annesine sorar şeklinde baktı. Yengem de, “Sen bilirsin kızım. Baban beni götten de sikiyor biliyorsun!” dedi. Yengemin bu lafı beni o denli mutlu etti ki, bu Elif’i götten sikmek için bir nevi müsade demekti. Ve en güzeli ise, yengem de götten sikilmeye hazırdı…

Bu arada, yengem sikimi daha hiç yalamamıştı. Sikimi yengemin ağzına verdiğimde, yalayıp yutuyordu, ve asla durmadan inliyordu. Sikim yengemin ağzında yeniden demir benzer biçimde olmuştu ve çok azmıştım. Elif’e, “Domal önüme!” dedim. İkisi de zevkten ve heyecandan mestti. Kızının göt deliğini tükürükledim ve parmağımla da alıştırıyordum. Elif’in götüne ilk sokuşum fazlaca acıtacaktı, ama o henüz bilincinde değildi. “Çok acımaz umarım!” diyordu. Sikimin kafasını götünün deliğine dayadım, ellerimle de omuzlarına hakim oldum. Sikimin başını yavaşça sokup çıkartıyordum. Elif, “Dur, çok acıyor, çıkart!” diye bağırıyordu. Bense Elif’e kenetlenip birden dibine kadar kökledim.

Götünü siktikçe, Elif’ten Eşşek anırtısı benzer biçimde sesler çıkmaya başladı. O kadar hızlı gidip geliyordum ki, omuzlarında ellerimin izi çıkmıştı. Son bir kez kuvvetlice kökledim ve götünün içine boşaldım, ama sikimi derhal çıkartmadım. Elifin bir, “Oohhh!” deyişi vardı, o ısı Elif’i nasıl kudurttu bir bilseniz. Sonunda sikimi götünden çekip çıkartığım, Elifi döndürdüm ve ağzına verdim. Dişi bir köpek benzer biçimde yalamaya başladı her yerimi…

Elif banyoya temizlenmeye gidince, yengem derhal taytını indirip bana götünü domaldı. Yengem de götten istiyordu. Ona, “Hayır, ilk önce ağzına kökleyeceğim.” dedim. Yengem sanki deneyimli bir orospu gibi, aldı sikimi ağzına ve derhal kaldırdı. Bu arada, benim yarrak uzun ve oldukça kalındır. Yengem sadece yarısını ağzına alabiliyordu, “Köküne kadar al ağzına!” diye bağırdım ve sikimin tamamını gırtlağına sokmak için zorlamaya başladım. Yengem nefes alamıyor ve kusacak gibi oluyordu. Bir iki denemeden sonra artık tamamını gırtlağına alabiliyordu. Yarrağımı ağzından çekip, “Nasıl? Beğendin mi yenge?” dedim. Yengem de, “Beynim zonkluyor, fakat fazlaca zevkli!” dedi.

Mutfakta zor oluyordu, kalkıp oturma odasına gittik. Yengeme, “Çek-Yata dizlerinin üstünde domal ve yüzünün üstüne kapaklan!” dedim. Yengemin muhteşem bir götü vardı, önce bol bol yaladım, inliyordu. Fazla uzatmadım ve götünün deliğine dayandım. Önce biraz zorlandım. Yengem kendini kasıyordu. “Yenge böyle yaparsan rahat sikemem, kendini serbest bırak!” dedim. O tam tersini yapıyordu… Sonunda ne yaptım ettim götünün deliğine soktum, Git-Gel meydana getirmeye başladım, ama sanki sikim kırılacaktı.

Hızlanmaya başladım, birazcık sonrasında sikimde bir sıcaklık, bir ıslaklık hissettim. Yengem güldü ve “Ne çabuk boşaldın?” diye alay etti. Yengeme, “Hayır, daha boşalmadım yenge!” diyince, yengem, “Peki götümdeki bu ıslaklık ne öyleyse?” diye sordu. Bu arada Elif banyodan gelmiş, “Anne, götünden kan geliyor.” dedi. Ben fazlaca zorlayınca yengemin götü dayanamamıştı, sikimi sokup çıkarttıkça götünden kan geliyordu. Buna rağmen ben durmuyordum, öyleki kuvvetli Git-Gel yapıyordum ki, belim kopacaktı sanki. Yengem ise altımda çaresizce çırpınıyordu ve zevkten geberiyordu. Sonunda sarsılarak yengemin götünün içine boşaldım ve arasında öylece kaldım. Yengem, “Ne olur çık artık!” diye yalvarıyordu. En nihayetinde çıktım, fakat her taraf kan olmuştu. Çek-Yat, üstümüz başımız hep kan…

Yengem hem resmen götünün acısından ağlıyor, bununla birlikte, “Seni seviyorum!” diyerek bana deliler şeklinde sarılıyordu. “Bunca senedir evli biriyim, amcan daha bir defa bile beni bu şekilde sikemedi!” diyor, yüzümü dudaklarımı yalayıp öpüyordu. Elif te bize sarıldı ve öpmeye başladı. Anne kız çok sevinçli olmuşlardı. Ben de bitmiştim ama…

Yengem ve kızıyla bu bu şekilde yaklaşık 4 sene sürdü, ve daha neler oldu neler…